Характеристики Підгузники для дітей 11-16кг 5 Active Baby Pampers 38шт.
| Актуальність даних 365 | 2025-03-25 |
|---|
| Назва (рос.) | Подгузники для детей 11-16кг 5 Active Baby Pampers 38шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Підгузники для дітей 11-16кг 5 Active Baby Pampers 38шт |
| Коротка назва (рос.) | Подгузники 11-16кг Active Pampers 38шт |
| Коротка назва (укр.) | Підгузники 11-16кг 5 Active Pampers 38шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Подгузники Pampers Active Baby 5 11-16кг для детей 38шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Підгузники Pampers Active Baby 5 11-16кг для дітей 38шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Diapers Pampers Active Baby 5 11-16kg for children 38pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 8006540207796 | |
|---|---|
| Висота, см | 28.7 |
| Глибина, см | 12.7 |
| Ширина, см | 23.0 |
| Вага брутто, кг | 1.05 |
| 8700216058315 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 21.0 |
| Глибина, см | 36.4 |
| Ширина, см | 33.6 |
| Вага брутто, кг | 3.184 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.034 |
|---|---|
| кг | 0.422 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| ТОВ "Проктер Енд Гембл Україна" | |||
| ТОВ "Проктер Енд Гембл Україна" | |||