Характеристики Трусики-підгузники для дітей 14-19кг 6 Pants Pampers 132шт.
| Актуальність даних 365 | 2023-10-07 |
|---|
| Назва (рос.) | Трусики-подгузники для детей 14-19кг 6 Pants Pampers 132шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Трусики-підгузники для дітей 14-19кг 6 Pants Pampers 132шт |
| Коротка назва (рос.) | Трусики-подгузники 14-19кг Pampers 132шт |
| Коротка назва (укр.) | Трусики-підгузники 14-19кг Pampers 132шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Трусики-подгузники Pampers Pants для детей 14-19кг 6 132шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Трусики-підгузники Pampers Pants для дітей 14-19кг 6 132шт/уп |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК |
| 8006540068632 | |
|---|---|
| Висота, см | 29.0 |
| Глибина, см | 27.8 |
| Ширина, см | 47.8 |
| Вага брутто, кг | 4.410 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Вид продукції | ТРУСИКИ-ПІДГУЗНИКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ГІГІЄНИ ДИТИНИ |
| Кількість, шт. | 132 |
| Вік споживача, ДИТИНА | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |