Характеристики Трусики-підгузники для дітей 14-19кг 6 Pants Active baby Pampers 84шт.
| Актуальність даних 365 | 2025-03-25 |
|---|
| Назва (рос.) | Трусики-подгузники для детей 14-19кг 6 Pants Active baby Pampers 84шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Трусики-підгузники для дітей 14-19кг 6 Pants Active baby Pampers 84шт |
| Коротка назва (рос.) | Трусики-подгузники 14-19кг Pampers 84шт |
| Коротка назва (укр.) | Трусики-підгузники 14-19кг Pampers 84шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Трусики-подгузники Pampers Active baby Pants 6 для детей 14-19кг 84шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Трусики-підгузники Pampers Active baby Pants 6 для дітей 14-19кг 84шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Panties-diapers Pampers Active baby Pants 6 for children 14-19kg 84pcs/pack |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК | |
| ТАК |
| 8006540069530 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.0 |
| Глибина, см | 28.2 |
| Ширина, см | 36.6 |
| Вага брутто, кг | 2.954 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ВІДСУТНЯ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| ВІДСУТНЯ |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| ТОВ "Проктер Енд Гембл Україна" | |||
| ТОВ "Проктер Енд Гембл Україна" | |||