Характеристики Панетоне класичний з родзинками та цукатами LaBrio к/у 0.65кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-12-01 |
|---|
| Назва (укр.) | Панетоне класичний з родзинками та цукатами LaBrio к/у 0.65кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Панетоне з родзин та цукат LaBrio 0.65кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Панетоне LaBrio класичний з родзинками та цукатами 0.65кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Panettone LaBrio classic with raisins and candied fruit 0.65kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820155742930 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.5 |
| Глибина, см | 23.3 |
| Ширина, см | 25.8 |
| Вага брутто, кг | 0.740 |
| 4820155742961 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 21 |
| Глибина, см | 79.6 |
| Ширина, см | 24.4 |
| Вага брутто, кг | 2.660 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.44 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 18 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.7 |
| Вуглеводи, г/100г | 50 |
| з яких цукри, г/100г | 26 |
| Калорійність, кДж/100г | 1687 |
| ккал/100г | 403 |
| Сіль, г/100г | 0.58 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 8.9 |
| ТДВ "Охтирський хлібокомбінат" | На карті | ||
| ТДВ "Охтирський хлібокомбінат" | |||