Характеристики Паштет курячий зі спеціями Провансальський Val de Lys лоток 0.17кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-09 |
|---|
| Назва (укр.) | Паштет курячий зі спеціями Провансальський Val de Lys лоток 0.17кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Паштет куряч Провансал Val de Lys 0.17кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Паштет Val de Lys Провансальський курячий зі спеціями 0.17кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Pate Val de Lys Provencal chicken with spices 0.17kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 5413546360012 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.6 |
| Глибина, см | 2.4 |
| Ширина, см | 11.3 |
| Вага брутто, кг | 0.184 |
| 5413546606011 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 12.4 |
| Глибина, см | 22.8 |
| Ширина, см | 16.0 |
| Вага брутто, кг | 2.304 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.096 |
|---|---|
| кг | 0.114 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 24.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 12.8 |
| Вуглеводи, г/100г | 4.6 |
| Калорійність, ккал/100г | 295 |
| кДж/100г | 1226 |
| Сіль, г/100г | 1.5 |
| ТОВ "ТД Гурмандіз" | На карті | ||
| ТОВ "ТД Гурмандіз" | |||