Характеристики Ковбаса паштетна Стрийська Родинна ковбаска 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2023-09-02 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса паштетна Стрийська Родинна ковбаска 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Стрийська Родинна ковбаска 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Родинна ковбаска Стрийська паштетна 0.3кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820245801592 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.4 |
| Глибина, см | 4.6 |
| Ширина, см | 4.6 |
| Вага брутто, кг | 0.318 |
| 14820245801599 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 13.2 |
| Глибина, см | 38.0 |
| Ширина, см | 22.8 |
| Вага брутто, кг | 4.004 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.19 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 28.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 11 |
| Калорійність, кДж/100г | 1450.73 |
| ккал/100г | 346.5 |