Характеристики Паштет м'ясний Паштетівка Родинна ковбаска в/с м/у 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-07 |
|---|
| Назва (укр.) | Паштет м'ясний Паштетівка Родинна ковбаска в/с м/у 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Паштет Паштетівк Родинна ковбаска 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Паштет Родинна ковбаска Паштетівка м'ясний вищий сорт 0.25кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Pate Rodynna kovbaska Pashtetovka meat highest grade 0.25kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820245801356 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.9 |
| Глибина, см | 4.6 |
| Ширина, см | 11.7 |
| Вага брутто, кг | 0.288 |
| 14820245801353 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 13.6 |
| Глибина, см | 37.8 |
| Ширина, см | 23.0 |
| Вага брутто, кг | 3.758 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.302 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 12.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.9 |
| Вуглеводи, г/100г | 6.8 |
| Калорійність, ккал/100г | 173.5 |
| кДж/100г | 726.4 |
| ТОВ "Родинна ковбаска" | На карті | ||
| ТОВ "Родинна ковбаска" | |||