Характеристики Паска Сирна Рома м/у 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-05-07 |
|---|
| Назва (укр.) | Паска Сирна Рома м/у 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Паска Сирна Рома м/у 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Паска Рома Сирна 0.35кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Easter cake Roma Curd 0.35kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820041521786 | |
|---|---|
| Висота, см | 11.5 |
| Глибина, см | 11.2 |
| Ширина, см | 12.3 |
| Вага брутто, кг | 0.362 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 10.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 55.2 |
| з яких цукри, г/100г | 39.6 |
| Калорійність, кДж/100г | 1474 |
| ккал/100г | 352 |
|
На карті | ||
| ТОВ КВФ "Рома" | |||