Характеристики Печиво з родзинками Американське Really Enjoy к/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-06-13 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво з родзинками Американське Really Enjoy к/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво з родз Америк Really Enjoy 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Really Enjoy Американське з родзинками 0.3кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820157493250 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.0 |
| Глибина, см | 18.4 |
| Ширина, см | 17.4 |
| Вага брутто, кг | 0.340 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 16.39 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.17 |
| Вуглеводи, г/100г | 70.2 |
| з яких цукри, г/100г | 30 |
| Калорійність, кДж/100г | 1996.27 |
| ккал/100г | 476.8 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 5.2 |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |