Характеристики Печиво з шоколадними краплями Американське Really Enjoy к/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-07-07 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво з шоколадними краплями Американське Really Enjoy к/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво шоколад Америк Really Enjoy 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Really Enjoy Американське з шоколадними краплями 0.3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Really Enjoy American with chocolate drops 0.3kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820157493267 | |
|---|---|
| Висота, см | 5.8 |
| Глибина, см | 18.6 |
| Ширина, см | 17.6 |
| Вага брутто, кг | 0.340 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 21.83 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.52 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 34.2 |
| г/100г | 70 |
| Калорійність, кДж/100г | 2164.32 |
| ккал/100г | 516.94 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 7.8 |
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||