Характеристики Печиво Grissini зі смаком прованських трав Цар хліб к/у 0.2кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-11 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво Grissini зі смаком прованських трав Цар хліб к/у 0.2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво Gris прован трав Цар хліб 0.2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Цар хліб Grissini зі смаком прованських трав 0.2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Tsar khlib Grissini with Provencal herbs taste 0.2kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820088482316 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.4 |
| Глибина, см | 5.1 |
| Ширина, см | 10.0 |
| Вага брутто, кг | 0.232 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 27.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.7 |
| Вуглеводи, г/100г | 52.2 |
| Калорійність, ккал/100г | 489.2 |
| кДж/100г | 2048 |
| Сіль, г/100г | 2.18 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 5.7 |
| Містить глютен | ТАК |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат" | |||
| Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат" | |||