Характеристики Печиво здобне Apricot roll Family recipes Dobrobut м/у 0.15кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-03-06 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне Apricot roll Family recipes Dobrobut м/у 0.15кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво здобне Apric roll Dobrobut 0.15кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Dobrobut Family recipes Apricot roll здобне 0.15кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820222891103 | |
|---|---|
| Висота, см | 11 |
| Глибина, см | 4.6 |
| Ширина, см | 22.6 |
| Вага брутто, кг | 0.174 |
| 4820247331103 | Коробка (16 шт) |
| Висота, см | 21.6 |
| Глибина, см | 29.8 |
| Ширина, см | 22.6 |
| Вага брутто, кг | 2.992 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.21 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 19.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 65.7 |
| з яких цукри, г/100г | 34.6 |
| Калорійність, ккал/100г | 436 |
| кДж/100г | 1837 |
| Сіль, г/100г | 0.107 |
| Насичені жири, г/100г | 4.3 |