Характеристики Печиво Caramel day Really Enjoy к/у 0.55кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-06-13 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво Caramel day Really Enjoy к/у 0.55кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво Caramel day Really Enjoy 0.55кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Really Enjoy Caramel day 0.55кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820157493311 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.0 |
| Глибина, см | 18.2 |
| Ширина, см | 17.4 |
| Вага брутто, кг | 0.640 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 24.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 9.1 |
| Вуглеводи, г/100г | 51.3 |
| з яких цукри, г/100г | 17.8 |
| Калорійність, ккал/100г | 436 |
| кДж/100г | 1824 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 6.4 |