Характеристики Печиво цукрове Yumme! Dobrobut к/у 0.45кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво цукрове Yumme! Dobrobut к/у 0.45кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво цукрове Yumme! Dobrobut 0.45кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Dobrobut Yumme! цукрове 0.45кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Dobrobut Yumme! sugar 0.45kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820269421257 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.2 |
| Глибина, см | 4.2 |
| Ширина, см | 16.6 |
| Вага брутто, кг | 0.512 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 23.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 36.2 |
| г/100г | 66 |
| Калорійність, ккал/100г | 502 |
| кДж/100г | 2102 |
| Сіль, г/100г | 0.39 |
| Насичені жири, г/100г | 8.8 |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНДИТЕРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО ДОБРОБУТ" | |||