Характеристики Печиво здобне з начинкою Горіх-згущик Toniya к/у 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-02-05 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне з начинкою Горіх-згущик Toniya к/у 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво здоб Горіх-згущик Toniya 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Toniya Горіх-згущик здобне з начинкою 0.35кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Toniya Walnut-thickener butter with filling 0.35kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820208381628 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.4 |
| Глибина, см | 4.8 |
| Ширина, см | 12.6 |
| Вага брутто, кг | 0.394 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 21.4 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 53.6 |
| з яких цукри, г/100г | 19.7 |
| Калорійність, кДж/100г | 1901 |
| ккал/100г | 454 |
| Насичені жири, г/100г | 4.9 |
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||