Характеристики Набір печива Set №4 Really Enjoy к/у 0.4кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-07-07 |
|---|
| Назва (укр.) | Набір печива Set №4 Really Enjoy к/у 0.4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Набір печива Set №4 Really Enjoy 0.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Набір печива Really Enjoy Set №4 0.4кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookie set Really Enjoy Set №4 0.4kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820157494516 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.0 |
| Глибина, см | 18.2 |
| Ширина, см | 17.4 |
| Вага брутто, кг | 0.478 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 30 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8 |
| Вуглеводи, г/100г | 66 |
| з яких цукри, г/100г | 18 |
| Калорійність, ккал/100г | 560 |
| кДж/100г | 2342 |
| Сіль, г/100г | 0.18 |
| Насичені жири, г/100г | 9 |
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||