Характеристики Печиво здобне Інь-Янь Delicia м/у 0.2кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-01-31 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне Інь-Янь Delicia м/у 0.2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво здобне Інь-Янь Delicia 0.2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Delicia Інь-Янь здобне 0.2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Biscuits Delicia Yin-Yang butter 0.2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823102500973 | |
|---|---|
| Висота, см | 8.3 |
| Глибина, см | 5.6 |
| Ширина, см | 20.7 |
| Вага брутто, кг | 0.212 |
| 4823102503035 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 14.8 |
| Глибина, см | 35.2 |
| Ширина, см | 20.0 |
| Вага брутто, кг | 2.728 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| 4823102500966 | Коробка (16 шт) |
| Висота, см | 16.0 |
| Глибина, см | 40.1 |
| Ширина, см | 29.4 |
| Вага брутто, кг | 3.642 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.184 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 23.4 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.1 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 32 |
| г/100г | 64.6 |
| Калорійність, ккал/100г | 493 |
| кДж/100г | 2064 |
| Клітковина, г/100г | 2.7 |
| Сіль, г/100г | 0.34 |
| Насичені жири, г/100г | 11.6 |
| ПП "Деліція" | На карті | ||
| ПП "Деліція" | |||