Характеристики Печиво здобне зі смаком малини Маргаритка Delicia м/у 0.15кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-01-03 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне зі смаком малини Маргаритка Delicia м/у 0.15кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво здобне смак малини Delicia 0.15кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Delicia Маргаритка здобне зі смаком малини 0.15кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Delicia Marguerite buttery with raspberry flavor 0.15kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823102500911 | |
|---|---|
| Висота, см | 9 |
| Глибина, см | 5.6 |
| Ширина, см | 20.4 |
| Вага брутто, кг | 0.164 |
| 4823102503073 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 14.8 |
| Глибина, см | 34.6 |
| Ширина, см | 20.0 |
| Вага брутто, кг | 2.200 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| 4823102500942 | Коробка (16 шт) |
| Висота, см | 15.2 |
| Глибина, см | 39.6 |
| Ширина, см | 29.8 |
| Вага брутто, кг | 3.056 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.232 |
|---|---|
| кг | 0.198 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 13.4 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 3.8 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 44.8 |
| г/100г | 70.5 |
| Калорійність, кДж/100г | 1774 |
| ккал/100г | 422 |
| Сіль, г/100г | 0.2 |
| Насичені жири, г/100г | 6.3 |
| ПП "Деліція" | На карті | ||
| ПП "Деліція" | |||