Характеристики Печиво цукрове Різдвяні традиції Delicia лоток 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-06-16 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво цукрове Різдвяні традиції Delicia лоток 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво Різдвян традиції Delicia 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Delicia Різдвяні традиції цукрове 0.25кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Delicia Christmas traditions sugar 0.25kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823102517070 | |
|---|---|
| Висота, см | 19 |
| Глибина, см | 6.1 |
| Ширина, см | 14.1 |
| Вага брутто, кг | 0.306 |
| 4823102517087 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 20.2 |
| Глибина, см | 34.4 |
| Ширина, см | 15.4 |
| Вага брутто, кг | 1.674 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.144 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Жири, г/100г | 12.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.8 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 29.6 |
| г/100г | 72.5 |
| Калорійність, кДж/100г | 1819 |
| ккал/100г | 432 |
| Клітковина, г/100г | 2.9 |
| Сіль, г/100г | 0.7 |
| Насичені жири, г/100г | 5.7 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | НІ |