Характеристики Печиво здобне Кокосові кільця Really Enjoy к/у 0.43кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-08-06 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне Кокосові кільця Really Enjoy к/у 0.43кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво КокосКільця Really Enjoy 0.43кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Really Enjoy Кокосові кільця здобне 0.43кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Really Enjoy Coconut rings shortbread 0.43kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820157494172 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.0 |
| Глибина, см | 18.2 |
| Ширина, см | 17.4 |
| Вага брутто, кг | 0.496 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 28.1 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 55.66 |
| з яких цукри, г/100г | 20.3 |
| Калорійність, ккал/100г | 504 |
| кДж/100г | 2106 |
| Сіль, г/100г | 0.3 |
| Насичені жири, г/100г | 8.7 |
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||