Характеристики Печиво здобне Мінікружечки чоко Really Enjoy к/у 0.4кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-08-06 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво здобне Мінікружечки чоко Really Enjoy к/у 0.4кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво Мінікружечки Really Enjoy 0.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Really Enjoy Мінікружечки чоко здобне 0.4кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cookies Really Enjoy Mini circles choco shortbread 0.4kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820157494677 | |
|---|---|
| Висота, см | 5.0 |
| Глибина, см | 18.6 |
| Ширина, см | 17.4 |
| Вага брутто, кг | 0.446 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 37 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10.5 |
| Вуглеводи, г/100г | 59.9 |
| з яких цукри, г/100г | 28.2 |
| Калорійність, кДж/100г | 2571 |
| ккал/100г | 615 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жири, г/100г | 6.5 |
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||