Характеристики Печиво з шоколадно-горіховим кремом Сеньйорина Really Enjoy к/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-02-29 |
|---|
| Назва (укр.) | Печиво з шоколадно-горіховим кремом Сеньйорина Really Enjoy к/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Печиво Сеньйорина Really Enjoy 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Печиво Really Enjoy Сеньйорина з шоколадно-горіховим кремом 0.3кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820157493526 | |
|---|---|
| Висота, см | 3.9 |
| Глибина, см | 18.0 |
| Ширина, см | 17.5 |
| Вага брутто, кг | 0.312 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 28.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4.4 |
| Вуглеводи, г/100г | 51.3 |
| з яких цукри, г/100г | 19.2 |
| Калорійність, ккал/100г | 482 |
| кДж/100г | 2016.7 |
| Сіль, г/100г | 0.2 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 2.2 |
| Торговий Дім "Бойчак" | На карті | ||
| Торговий Дім "Бойчак" | |||