Характеристики Пелюшки гігієнічні 90х60см Soft Basic Seni 30шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-05-16 |
|---|
| Назва (укр.) | Пелюшки гігієнічні 90х60см Soft Basic Seni 30шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пелюшки гігієнічні 90х60см Bas Seni 30шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пелюшки гігієнічні Seni Soft Basic 90*60см 30шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Diapers hygienic Seni Soft Basic 90*60cm 30pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 5900516692315 | |
|---|---|
| Висота, см | 32.6 |
| Глибина, см | 19.2 |
| Ширина, см | 29.5 |
| Вага брутто, кг | 1.368 |
| 5900516067915 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 31.1 |
| Глибина, см | 60.2 |
| Ширина, см | 41.2 |
| Вага брутто, кг | 6.114 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.642 |
|---|---|
| кг | 0.586 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| ТОВ "Белла-Трейд" | На карті | ||
| ТОВ "Белла-Трейд" | |||