Характеристики Пензель плоский 2.5" 63мм №91-1563 English Master Tool 1шт.
| Назва (рос.) | Кисть плоская 2.5" 63мм №91-1563 English Master Tool 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Пензель плоский 2.5" 63мм №91-1563 English Master Tool 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Кисть плоская 2.5" 63мм Master Tool 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Пензель плоск 2.5" 63мм Master Tool 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Кисть Master Tool English №91-1563 плоская 2.5" 63мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пензель Master Tool English №91-1563 плоский 2.5" 63мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Brush Master Tool English No. 91-1563 flat 2.5" 63mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820100779295 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.4 |
| Глибина, см | 1.6 |
| Ширина, см | 6.5 |
| Вага брутто, кг | 0.048 |
| 2000911563029 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 6.9 |
| Глибина, см | 24.3 |
| Ширина, см | 17.7 |
| Вага брутто, кг | 0.632 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.056 |
|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
|---|
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Форма | ПЛАСКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ МАЛЯРНЫХ РАБОТ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для використання в побуті |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Для использования в быту |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For household use |