Характеристики Пензель плоский 63мм №91-1463 Evro Master Tool 1шт.
| Назва (рос.) | Кисть плоская 63мм №91-1463 Evro Master Tool 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Пензель плоский 63мм №91-1463 Evro Master Tool 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Кисть №91-1463 Evro Master Tool 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Пензель №91-1463 Evro Master Tool 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Кисть Master Tool Evro №91-1463 плоская 63мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пензель Master Tool Evro №91-1463 плоский 63мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Pinsel Master Tool Evro №91-1463 flat 63mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820100779233 | |
|---|---|
| Висота, см | 21 |
| Глибина, см | 1.9 |
| Ширина, см | 6.4 |
| Вага брутто, кг | 0.046 |
| 2000911463022 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 7.1 |
| Глибина, см | 23.5 |
| Ширина, см | 17 |
| Вага брутто, кг | 0.612 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.06 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Форма | ПЛАСКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ МАЛЯРНЫХ РАБОТ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для використання в побуті |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Для использования в быту |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For household use |