Характеристики Пензель плоский 38мм №91-1638 Standart Master Tool 1шт.
| Назва (рос.) | Кисть плоская 38мм №91-1638 Standart Master Tool 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Пензель плоский 38мм №91-1638 Standart Master Tool 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Кисть №91-1638 Standar Master Tool 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Пензель №91-1638 Standar Master Tool 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Кисть Master Tool Standart №91-1638 плоская 38мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пензель Master Tool Standart №91-1638 плоский 38мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Brush Master Tool Standart №91-1638 flat 38mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820100779332 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.9 |
| Глибина, см | 1.5 |
| Ширина, см | 3.8 |
| Вага брутто, кг | 0.022 |
| 2000911638024 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 4.6 |
| Глибина, см | 19.5 |
| Ширина, см | 10.8 |
| Вага брутто, кг | 0.280 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.016 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Форма | УНІВЕРСАЛЬНА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ МАЛЯРНЫХ РАБОТ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для використання в побуті |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Для использования в быту |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For household use |