Характеристики Засіб миючий для білих і світлих речей Silan Deep Clean Persil 2.55кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-04-27 |
|---|
| Назва (укр.) | Засіб миючий для білих і світлих речей Silan Deep Clean Persil 2.55кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Засіб миючий біл/св Silan Persil 2.55кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Засіб миючий Persil Deep Clean Silan для білих і світлих речей 2.55кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 9000101571172 | |
|---|---|
| Висота, см | 35.4 |
| Глибина, см | 8 |
| Ширина, см | 22.0 |
| Вага брутто, кг | 2.622 |
| 9000101571189 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 34.8 |
| Глибина, см | 39.8 |
| Ширина, см | 23.4 |
| Вага брутто, кг | 16.028 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.30 |
|---|---|
| кг | 0.536 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Аромат | СВІЖИЙ |
|---|---|
| Вид продукції | ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Класифікація | МАС МАРКЕТ |
| Вид прання | АВТОМАТ+РУЧНЕ |
| Сортування білизни | БІЛА |
| Тип тканини | ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ТКАНИНИ (КРІМ ВОВНИ ТА ШОВКУ) |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для виробів із вовни та шовку використовуйте спеціальні миючі засоби. Дотримуйтеся рекомендацій виробників одягу на ярликах та інструкції пральної машини під час вибору режимів прання та температури. Білу білизну слід прати окремо від кольорової. Вироби з тонких тканин та вироби, що линяють, слід прати без попереднього замочування |