Характеристики Трусики-підгузники для дітей 7-18кг 4 Bambik 36шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-22 |
|---|
| Назва (укр.) | Трусики-підгузники для дітей 7-18кг 4 Bambik 36шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Трусики-підгузники 7-18кг 4 Bambik 36шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Трусики-підгузники Bambik 4 для дітей 7-18кг 36шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Рanties-diaper Bambik 4 for children 7-18kg 36pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| ТАК |
| 4823071652277 | |
|---|---|
| Висота, см | 30.4 |
| Глибина, см | 11.4 |
| Ширина, см | 25.2 |
| Вага брутто, кг | 0.950 |
| 14823071652274 | Коробка (2 шт) |
| Висота, см | 22.8 |
| Глибина, см | 32.4 |
| Ширина, см | 28.1 |
| Вага брутто, кг | 1.920 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 4823071652758 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 23.6 |
| Глибина, см | 43.4 |
| Ширина, см | 29.8 |
| Вага брутто, кг | 3.976 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.02 |
|---|---|
| кг | 0.024 |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
|
На карті | ||
| ТОВ "Сервіс Про" | |||