Характеристики Підгузyники для дітей 4-9кг 3 Midi Natural Giggles 34шт.
| Назва (рос.) | Подгузники для детей 4-9кг 3 Midi Natural Giggles 34шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Підгузyники для дітей 4-9кг 3 Midi Natural Giggles 34шт |
| Коротка назва (рос.) | Подгузн дл дет 4-9кг 3 Midi Giggles 34шт |
| Коротка назва (укр.) | Підгузн дл діт 4-9кг 3 Midi Giggles 34шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8680131206391 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.5 |
| Глибина, см | 12.5 |
| Ширина, см | 29.0 |
| Вага брутто, кг | 0.834 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 18680131206398 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 20.6 |
| Глибина, см | 64.4 |
| Ширина, см | 31.8 |
| Вага брутто, кг | 4.156 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ПІДГУЗНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ГІГІЄНИ ДИТИНИ |
| Кількість, шт. | 34 |
| Вік споживача, ДИТИНА | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |
| Серія | NATURAL |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Дістаньте виріб з упаковки, розгорніть, розправте пояс. Надягніть підгузок-трусики на дитину, підтягніть спинку, переконайтесь, що вони щільно прилягають до тіла. Зберігайте одноразову стрічку на спині. Виріб легко розтягується завдяки гнучкому поясу. Після використання зніміть з дитини як звичайні трусики або розірвіть з боків, скрутіть та утилізуйте. Рекомендується змінювати підгузники-трусики 4-6 разів на день. Виріб одноразового використання |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Достаньте изделие из упаковки, разверните, расправьте пояс. Наденьте подгузник-трусики на ребенка, подтяните спинку, убедитесь, что они плотно прилегают к телу. Сохраняйте одноразовую ленту на спине. Изделие легко растягивается благодаря гибкому поясу. После использования снимите с ребенка как обычные трусики или разорвите по бокам, сверните и утилизируйте. Рекомендуется менять подгузники-трусики 4-6 раз в день. Изделие одноразового использования |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Take the product out of the packaging, unfold, straighten the waistband. Put the diaper-pants on the child, pull up the back, make sure they fit snugly to the body. Keep the disposable tape on the back. The product stretches easily thanks to the flexible waistband. After use, remove from the child like regular pants or tear at the sides, roll up, and dispose of. It is recommended to change diaper-pants 4-6 times a day. Single-use product |
| Вага дитини, КГ | 4-9 |
|---|