Характеристики Підгузники для дітей 3-6кг 2 Mini Natural Giggles 40шт.
| Назва (рос.) | Подгузники для детей 3-6кг 2 Mini Natural Giggles 40шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Підгузники для дітей 3-6кг 2 Mini Natural Giggles 40шт |
| Коротка назва (рос.) | Подгузники 2 Mini Natural Giggles 40шт |
| Коротка назва (укр.) | Підгузники 2 Mini Natural Giggles 40шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Подгузники Giggles Natural 2 Mini 3-6кг для детей 40шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Підгузники Giggles Natural 2 Mini 3-6кг для дітей 40шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Diapers Giggles Natural 2 Mini 3-6kg for children 40pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8680131206384 | |
|---|---|
| Висота, см | 36.5 |
| Глибина, см | 12.3 |
| Ширина, см | 16.2 |
| Вага брутто, кг | 0.788 |
| 18680131206381 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 16.9 |
| Глибина, см | 62.4 |
| Ширина, см | 36.9 |
| Вага брутто, кг | 3.982 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.042 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ПІДГУЗНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ГІГІЄНИ ДИТИНИ |
| Кількість, шт. | 40 |
| Стать | УНІСЕКС |
| Серія | NATURAL |