Характеристики Трусики-підгузники для дітей 11-25кг 5 Junior Dolphin 24шт.
| Назва (рос.) | Трусики-подгузники для детей 11-25кг 5 Junior Dolphin 24шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Трусики-підгузники для дітей 11-25кг 5 Junior Dolphin 24шт |
| Коротка назва (рос.) | Трус-подгуз дл дет 11-25кг 5 Dolph 24шт |
| Коротка назва (укр.) | Трусики-підгузн 11-25кг 5 Dolphin 24шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Трусики-подгузники Dolphin Junior 5 для детей 11-25кг 24шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Трусики-підгузники Dolphin Junior 5 для дітей 11-25кг 24шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Pants Diaper Dolphin Junior 5 for children 11-25kg 24pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8680131207244 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.9 |
| Глибина, см | 13.7 |
| Ширина, см | 21.5 |
| Вага брутто, кг | 0.754 |
| 18680131207241 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 22.4 |
| Глибина, см | 65.2 |
| Ширина, см | 24.3 |
| Вага брутто, кг | 3.788 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.018 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ТРУСИКИ-ПІДГУЗНИКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ГІГІЄНИ ДИТИНИ |
| Кількість, шт. | 24 |
| Вік споживача, ДИТИНА | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |