Характеристики Подгузники для взрослых одноразовые 70-120см Medium Giggles 10шт.
| Назва (рос.) | Подгузники для взрослых одноразовые 70-120см Medium Giggles 10шт |
|---|---|
| Коротка назва (рос.) | Подгузники д/взр 70-120см M Giggles 10шт |
| Коротка назва (укр.) | Підгузники д/дор 70-120см M Giggles 10шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Подгузники Giggles Medium 70-120см одноразовые для взрослых 10шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Diapers Giggles Medium 70-120cm disposable adult 10pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8680131205516 | |
|---|---|
| Висота, см | 26.9 |
| Глибина, см | 16.4 |
| Ширина, см | 22.3 |
| Вага брутто, кг | 0.776 |
| 8683013106109 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 26.3 |
| Глибина, см | 52.9 |
| Ширина, см | 45.3 |
| Вага брутто, кг | 4.750 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.094 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ПІДГУЗНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ДОРОСЛИХ |
| Кількість, шт. | 10 |
| Вік споживача, ДОРОСЛИЙ | ТАК |
| Стать | УНІСЕКС |