Характеристики Тістечко Nuts Chocolate Nonpareil к/у 0.26кг.
| Актуальність даних 365 | 2023-09-06 |
|---|
| Назва (укр.) | Тістечко Nuts Chocolate Nonpareil к/у 0.26кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Тістечко Nuts Chocolate Nonpareil 0.26кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Тістечко Nonpareil Chocolate Nuts 0.26кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820149363219 | |
|---|---|
| Висота, см | 20 |
| Глибина, см | 4.3 |
| Ширина, см | 12.9 |
| Вага брутто, кг | 0.316 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 15.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.4 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 24.93 |
| г/100г | 38.9 |
| Калорійність, ккал/100г | 317.1 |
| кДж/100г | 1325 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 11.21 |