Характеристики Підгузники для дітей 9-14кг 4/L Goo.N 52шт.
| Актуальність даних 365 | 2023-02-07 |
|---|
| Назва (рос.) | Подгузники для детей 9-14кг 4/L Goo.N 52шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Підгузники для дітей 9-14кг 4/L Goo.N 52шт |
| Коротка назва (рос.) | Подгузники д/детей 9-14кг 4/L Goo.N 52шт |
| Коротка назва (укр.) | Підгузники д/дітей 9-14кг 4/L Goo.N 52шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Подгузники Goo.N 4/L для детей 9-14кг 52шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Підгузники Goo.N 4/L для дітей 9-14кг 52шт/уп |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4902011862256 | |
|---|---|
| Висота, см | 46 |
| Глибина, см | 12.5 |
| Ширина, см | 28.6 |
| Вага брутто, кг | 1.802 |
| 14902011862253 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 44.4 |
| Глибина, см | 47.8 |
| Ширина, см | 29.2 |
| Вага брутто, кг | 7.424 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.1 |
|---|---|
| кг | 0.562 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ТЕТРІС |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |