Характеристики Подушка надувна 38х25х5см №52127 Bestway 1шт.
| Назва (рос.) | Подушка надувная 38х25х5см №52127 Bestway 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Подушка надувна 38х25х5см №52127 Bestway 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Подушка надувная №52127 Bestway 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Подушка надувна №52127 Bestway 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Подушка надувная Bestway №52127 38*25*5см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Подушка надувна Bestway №52127 38*25*5см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Inflatable pillow Bestway №52127 38*25*5cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| ТАК |
| 6942138900613 | |
|---|---|
| Висота, см | 27.7 |
| Глибина, см | 2.3 |
| Ширина, см | 17.2 |
| Вага брутто, кг | 0.082 |
| 86942138900619 | Коробка (36 шт) |
| Висота, см | 26.8 |
| Глибина, см | 25.2 |
| Ширина, см | 18.6 |
| Вага брутто, кг | 3.248 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 250005950644 (приватний штрихкод) | Коробка (36 шт) |
| Висота, см | 28.2 |
| Глибина, см | 24.6 |
| Ширина, см | 18.6 |
| Вага брутто, кг | 3.318 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 869421389006 (приватний штрихкод) | Коробка (36 шт) |
| Висота, см | 28.7 |
| Глибина, см | 25.0 |
| Ширина, см | 19.1 |
| Вага брутто, кг | 3.254 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.296 |
|---|---|
| кг | 0.23 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ПОДУШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 38х25х5 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Перед першим використанням обробити мильним розчином, змити під проточною водою. Використовувати у воді |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Перед первым использованием обработать мыльным раствором, смыть под проточной водой. Использовать в воде |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Before first use, treat with soap solution, rinse under running water. Use in water |