Характеристики Подушка надувна флокова 42х26х10см №67121N Bestway 1шт.
| Назва (рос.) | Подушка надувная флоковая 42х26х10см №67121N Bestway 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Подушка надувна флокова 42х26х10см №67121N Bestway 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Подушка надувная №67121N Bestway 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Подушка надувна №67121N Bestway 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Подушка надувная Bestway №67121N флоковая 42*26*10см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Подушка надувна Bestway №67121N флокова 42*26*10см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Inflatable pillow Bestway №67121N flock 42*26*10cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6941607367186 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.3 |
| Глибина, см | 3 |
| Ширина, см | 12.0 |
| Вага брутто, кг | 0.146 |
| 86941607367182 | Коробка (36 шт) |
| Висота, см | 26.8 |
| Глибина, см | 38.0 |
| Ширина, см | 28.8 |
| Вага брутто, кг | 5.588 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.332 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ПОДУШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ |
| Кількість, шт. | 1 |