Характеристики Томати нарізані кубиками пастеризовані Pomi т/п 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-06 |
|---|
| Назва (рос.) | Томаты нарезанные кубиками пастеризованные Pomi т/п 1кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Томати нарізані кубиками пастеризовані Pomi т/п 1кг |
| Коротка назва (рос.) | Томаты нарезанные кубиками паст Pomi 1кг |
| Коротка назва (укр.) | Томати нарізані кубиками паст Pomi 1кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Томаты Pomi нарезанные кубиками пастеризованные 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Томати Pomi нарізані кубиками пастеризовані 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Tomatoes Pomi diced pasteurized 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8032793344384 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.1 |
| Глибина, см | 6.7 |
| Ширина, см | 9.8 |
| Вага брутто, кг | 1.028 |
| 18032793344381 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 19.0 |
| Глибина, см | 27.8 |
| Ширина, см | 21.2 |
| Вага брутто, кг | 8.412 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 8032793344469 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 17.2 |
| Глибина, см | 40.0 |
| Ширина, см | 20.4 |
| Вага брутто, кг | 12.550 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.214 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН-ПОЛІЕТИЛЕН |
| Жири, г/100г | 0.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 1 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 3 |
| г/100г | 3 |
| Калорійність, ккал/100г | 21 |
| кДж/100г | 88 |
| Клітковина, г/100г | 0.9 |
| Сіль, г/100г | 0.1 |
| Насичені жири, г/100г | 0 |
| ТОВ "Торговий дім Вірменія" | |||
| ТОВ "Торговий дім Вірменія" | |||