Характеристики Порошок пральний універсальний безфосфатний Mountain spring High-power Tino 1.2кг.
| Назва (укр.) | Порошок пральний універсальний безфосфатний Mountain spring High-power Tino 1.2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Порошок стиральный унив б/фос Tino 1.2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Порошок пральний Tino High-power Mountain spring універсальний безфосфатний 1.2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Powder washing Tino High-power Mountain Spring universal phosphate-free 1.2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823069705596 | |
|---|---|
| Висота, см | 26.3 |
| Глибина, см | 5.6 |
| Ширина, см | 14.4 |
| Вага брутто, кг | 1.204 |
| 14823069705593 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 29.4 |
| Глибина, см | 39.9 |
| Ширина, см | 21.0 |
| Вага брутто, кг | 15.110 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.662 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Аромат | СВІЖИЙ |
|---|---|
| Вид продукції | ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вид прання | АВТОМАТ+РУЧНЕ |
| Сортування білизни | БУДЬ-ЯКА |
| Тип тканини | ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ТКАНИНИ (КРІМ ВОВНИ ТА ШОВКУ) |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для прання в автоматичній пральній машині (на 4.5кг сухої білизни) або для ручного прання на 10л води використовувати 75г порошку для прання слабо- та середньозабрудненої білизни у м'якій воді або воді середньої жорсткості. Для прання сильнозабрудненої білизни норму дозування слід збільшити на 80г. Для прання у жорсткій воді норму дозування слід збільшити на 25г. Застосування засобу вказано на один цикл процесу прання |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For washing in an automatic washing machine (for 4.5kg of dry laundry) or for hand washing per 10l of water use 75g of washing powder for lightly and moderately soiled laundry in soft water or water of medium hardness. For washing heavily soiled laundry the dosage rate should be increased by 80g. For washing in hard water the dosage rate should be increased by 25g. The use of the product is indicated for one cycle of the washing process |