Характеристики Порошок пральний безфосфатний універсальний Marka Promo 2.4кг.
| Назва (рос.) | Порошок стиральный бесфосфатный универсальный Marka Promo 2.4кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Порошок пральний безфосфатний універсальний Marka Promo 2.4кг |
| Коротка назва (рос.) | Порошок стирал бесфос Marka Promo 2.4кг |
| Коротка назва (укр.) | Порошок пральн безфос Marka Promo 2.4кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Порошок стиральный Marka Promo бесфосфатный универсальный 2.4кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Порошок пральний Marka Promo безфосфатний універсальний 2.4кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Laundry detergent Marka Promo phosphate-free universal 2.4kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823069704193 | |
|---|---|
| Висота, см | 27.4 |
| Глибина, см | 7.8 |
| Ширина, см | 21.6 |
| Вага брутто, кг | 2.414 |
| 14823069704190 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 28.4 |
| Глибина, см | 39.8 |
| Ширина, см | 19.8 |
| Вага брутто, кг | 14.818 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
|---|
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Класифікація | БЕСФОСФАТНІ |
| Вид прання | АВТОМАТ+РУЧНЕ |
| Сортування білизни | БУДЬ-ЯКА |
| Тип тканини | ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ТКАНИНИ (КРІМ ВОВНИ ТА ШОВКУ) |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Призначений для прання в усіх типах пральних машин при температурі 30-90°С. Необхідно дотримуватися рекомендацій виробників одягу та пральних машин. Кольоровий та білий одяг прати окремо. Дозування в залежності від жорсткості води та ступеню забруднення тканин: м'яка: слабке забруднення - 110г, середнє - 130г, сильне - 200г; середня: слабке забруднення - 130г, середнє - 150г, сильне - 230г; жорстка: слабке забруднення - 150г, середнє - 170г, сильне - 260г. Стандартне завантаження автоматичної пральної машини - 4.5кг сухої білизни |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Предназначен для стирки во всех типах стиральных машин при температуре 30-90°С. Необходимо соблюдать рекомендации производителей одежды и стиральных машин. Цветную и белую одежду стирать отдельно. Дозировка в зависимости от жесткости воды и степени загрязнения тканей: мягкая: слабое загрязнение - 110г, среднее - 130г, сильное - 200г; средняя: слабое загрязнение - 130г, среднее - 150г, сильное - 230г; жесткая: слабое загрязнение - 150г, среднее - 170г, сильное - 260г. Стандартная загрузка автоматической стиральной машины - 4.5кг сухого белья |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Designed for washing in all types of washing machines at temperature 30-90°C. It is necessary to follow the recommendations of clothing and washing machine manufacturers. Wash colored and white clothes separately. Dosage depending on water hardness and degree of fabric soiling: soft: light soiling - 110g, medium - 130g, heavy - 200g; medium: light soiling - 130g, medium - 150g, heavy - 230g; hard: light soiling - 150g, medium - 170g, heavy - 260g. Standard load of an automatic washing machine - 4.5kg of dry laundry |