Характеристики Пов'язка для ран стерильна пластирна 9х10см ТОВ Долфі-Україна 1шт.
| Назва (рос.) | Повязка для ран стерильная пластырная 9х10см ТОВ Долфі-Україна 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Пов'язка для ран стерильна пластирна 9х10см ТОВ Долфі-Україна 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Повязка д/ран 9х10см Долфі-Україна 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Пов'язка д/ран 9х10см Долфі-Україна 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Повязка для ран ТОВ Долфі-Україна стерильная пластырная 9*10см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пов'язка для ран ТОВ Долфі-Україна стерильна пластирна 9*10см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Wound dressing LLC Dolfi-Ukraina sterile plaster 9*10cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 7640162327800 | |
|---|---|
| Висота, см | 12 |
| Глибина, см | 0.4 |
| Ширина, см | 13.9 |
| Вага брутто, кг | 0.004 |
| 7640341157112 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 12.8 |
| Глибина, см | 14.6 |
| Ширина, см | 4.3 |
| Вага брутто, кг | 0.098 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.018 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ФІКСУЮЧИЙ ЛЕЙКОПЛАСТИР (ЗВИЧАЙНИЙ) |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Перед накладанням пов'язки рану ретельно очистити та дезінфікувати. Перед застосуванням переконатись, що кровотеча в області рани затримана. Щоб уникнути травми шкіри, пов'язку слід нанести на шкіру без розтягування. Щоб забезпечити добру адгезію на краях, пов'язку слід трохи прижати від центру до країв. Якщо цілісність пов'язки пошкоджена або секрет рани підтікає, пов'язку треба замінити новою. Пов'язку видаліть в напрямку коренів волосся, паралельно шкірі, утримуючи за один край та притримуючи шкіру іншою рукою |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Перед наложением повязки рану тщательно очистить и дезинфицировать. Перед применением убедиться, что кровотечение в области раны остановлено. Чтобы избежать травмы кожи, повязку следует нанести на кожу без растяжения. Чтобы обеспечить хорошую адгезию на краях, повязку следует немного прижать от центра к краям. Если целостность повязки повреждена или секрет раны подтекает, повязку нужно заменить новой. Повязку удалите в направлении корней волос, параллельно коже, удерживая за один край и придерживая кожу другой рукой |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Before applying the dressing, clean and disinfect the wound thoroughly. Before use, make sure that bleeding in the wound area is stopped. To avoid skin injury, the dressing should be applied to the skin without stretching. To ensure good adhesion at the edges, the dressing should be pressed slightly from the center to the edges. If the integrity of the dressing is damaged or wound secretion leaks, the dressing must be replaced with a new one. Remove the dressing in the direction of the hair roots, parallel to the skin, holding one edge and supporting the skin with the other hand |