Характеристики Порошок-концентрат пральний Цитрус Frosch 1.45кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-17 |
|---|
| Назва (рос.) | Порошок-концентрат стиральный Цитрус Frosch 1.45кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Порошок-концентрат пральний Цитрус Frosch 1.45кг |
| Коротка назва (рос.) | Порошок-конц стирал Цитрус Frosch 1.45кг |
| Коротка назва (укр.) | Порошок-конц пральн Цитрус Frosch 1.45кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Порошок-концентрат стиральный Frosch Цитрус 1.45кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Порошок-концентрат пральний Frosch Цитрус 1.45кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Concentrated washing powder Frosch Citrus 1.45kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4001499969522 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.2 |
| Глибина, см | 8.0 |
| Ширина, см | 14.6 |
| Вага брутто, кг | 1.538 |
| 4001499569524 | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 17.6 |
| Глибина, см | 39.4 |
| Ширина, см | 15.2 |
| Вага брутто, кг | 7.776 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.086 |
|---|---|
| кг | 0.118 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА | |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |