Характеристики Порошок кисневий Oxy Power Fox 1кг.
| Назва (рос.) | Порошок кислородный Oxy Power Fox 1кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Порошок кисневий Oxy Power Fox 1кг |
| Коротка назва (рос.) | Порошок кислородный Oxy Power Fox 1кг |
| Коротка назва (укр.) | Порошок кисневий Oxy Power Fox 1кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Порошок Fox Oxy Power кислородный 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Порошок Fox Oxy Power кисневий 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Powder Fox Oxy Power oxygen washing 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820271870128 | |
|---|---|
| Висота, см | 10.6 |
| Глибина, см | 12.7 |
| Ширина, см | 12.7 |
| Вага брутто, кг | 1.056 |
| 14820271870125 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 21.1 |
| Глибина, см | 28.5 |
| Ширина, см | 25.6 |
| Вага брутто, кг | 8.490 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.042 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вид прання | АВТОМАТ+РУЧНЕ |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Прання в пральній машині. Застосовувати в співвідношенні 1 ст.л на 5кг одягу в гарячій воді (від +80 до +90°С) (допоможе проявити властивості підсилювача прального порошку). Замінник порошку - 4 ст.л. на 5кг одягу. Ручне прання. Розчинити в гарячій воді (від +80 до +90°С) в пропорціях на 1л обʼєму - 1 ст.л (для невеликої кількості бруду) 1.5 ст.л на 1л (для дуже брудних речей) залишити на годину, потім випрати звичайним способом, прополоскати. Прибирання. Для очищення і дезінфекції столів, дощок, холодильних шаф i морозильників, будь-яких вертикальних і горизонтальних поверхонь. 20г (1 ст.л) Перкарбонату Натрію на 1л гарячої води (від +80 до +90°С). Склад наноситься і розподіляється за допомогою розпилювача, губки або ганчірки. Досить витримати 5-10 хвилин, а після змити проточною водою |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Стирка в стиральной машине. Использовать в соотношении 1 ст.л на 5кг одежды в горячей воде (от +80 до +90°С) (поможет проявить свойства усилителя стирального порошка). Заменитель порошка - 4 ст.л. на 5кг одежды. Ручная стирка. Растворить в горячей воде (от +80 до +90°С) в пропорциях на 1л объема - 1 ст.л (для небольшого количества грязи) 1.5 ст.л на 1л (для очень грязных вещей) оставить на час, затем постирать обычным способом, прополоскать. Уборка. Для очистки и дезинфекции столов, досок, холодильных шкафов и морозильников, любых вертикальных и горизонтальных поверхностей. 20г (1 ст.л) Перкарбоната Натрия на 1л горячей воды (от +80 до +90°С). Состав наносится и распределяется с помощью распылителя, губки или тряпки. Достаточно выдержать 5-10 минут, а после смыть проточной водой |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Washing in a washing machine. Use in a ratio of 1 tbsp per 5kg of clothes in hot water (from +80 to +90°C) (helps to reveal the properties of the laundry powder booster). Powder substitute - 4 tbsp per 5kg of clothes. Hand washing. Dissolve in hot water (from +80 to +90°C) in proportions per 1l volume - 1 tbsp (for a small amount of dirt) 1.5 tbsp per 1l (for very dirty items) leave for an hour, then wash in the usual way, rinse. Cleaning. For cleaning and disinfecting tables, boards, refrigerators and freezers, any vertical and horizontal surfaces. 20g (1 tbsp) of Sodium Percarbonate per 1l of hot water (from +80 to +90°C). The composition is applied and distributed using a spray, sponge or cloth. It is enough to leave for 5-10 minutes, then rinse with running water |