Характеристики Порошок пральний універсальний ТМ "1" 3кг.
| Назва (укр.) | Порошок пральний універсальний ТМ "1" 3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Порошок пральний універсальн ТМ "1" 3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Порошок пральний ТМ "1" універсальний 3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Washing powder ТМ "1" universal 3kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096502380 | |
|---|---|
| Висота, см | 30 |
| Глибина, см | 10 |
| Ширина, см | 24.1 |
| Вага брутто, кг | 3.058 |
| 14823096502387 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 16.0 |
| Глибина, см | 38.8 |
| Ширина, см | 25.8 |
| Вага брутто, кг | 12.418 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 2712920570041 (приватний штрихкод) | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 13.8 |
| Глибина, см | 41.0 |
| Ширина, см | 30.6 |
| Вага брутто, кг | 12.428 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.196 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вид прання | АВТОМАТ+РУЧНЕ |
| Сортування білизни | БУДЬ-ЯКА |
| Тип тканини | ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ТКАНИНИ (КРІМ ВОВНИ ТА ШОВКУ) |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Додаткові рекомендації: кольорові речі рекомендовано прати окремо від білих. Чітко дотримуйтесь інструкцій з температурного режиму прання, зазначених на ярликах одягу. Для досягнення кращих результатів протестуйте стійкість фарби на непомітних ділянках виробу. Даний засіб не слід використовувати для прання розділіть білизну за типом тканин, які потребують однакового режиму прання. Перед використанням речей з вовни і шовку. Не змішувати із засобами, що містять хлор. При ручному пранні білизну слід замочувати після повного розчинення порошку |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Additional recommendations: It is recommended to wash colored items separately from white items. Strictly follow the washing temperature instructions on the clothing labels. For best results, test the color fastness on an inconspicuous area of the item. This product should not be used for washing, separate the laundry by type of fabric that requires the same washing regimen. Before using wool and silk items. Do not mix with chlorine-containing products. When hand washing, the laundry should be soaked after the powder is completely dissolved |