Характеристики Порошок пральний універсальний ТМ "1" 400г.
| Назва (укр.) | Порошок пральний універсальний ТМ "1" 400г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Порошок пральний універсал ТМ "1" 400г |
| Альтернативне найменування (укр) | Порошок пральний ТМ "1" універсальний 400г |
| Альтернативне найменування (англ) | Washing powder TM "1" universal 400g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096502366 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.6 |
| Глибина, см | 2.8 |
| Ширина, см | 14.1 |
| Вага брутто, кг | 0.404 |
| 4820049383751 | Коробка (25 шт) |
| Висота, см | 16.5 |
| Глибина, см | 39.9 |
| Ширина, см | 25.5 |
| Вага брутто, кг | 10.610 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 2712920550241 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 13.4 |
| Глибина, см | 29.7 |
| Ширина, см | 20.7 |
| Вага брутто, кг | 4.944 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.096 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ПРАЛЬНИЙ ПОРОШОК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вид прання | АВТОМАТ+РУЧНЕ |
| Сортування білизни | БУДЬ-ЯКА |
| Тип тканини | ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ТКАНИНИ (КРІМ ВОВНИ ТА ШОВКУ) |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Рекомендований для повсякденного використання при нескладних забрудненнях. Кольорові речі рекомендовано прати окремо від білих. Чітко дотримуйтесь інструкцій з температурного режиму прання, зазначених на ярликах одягу. Для досягнення кращих результатів розділіть білизну за типом тканин, які потребують однакового режиму прання. Перед використанням протестуйте стійкість фарби на непомітних ділянках виробу. При ручному пранні білизну слід замочувати після повного розчинення порошку |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Recommended for everyday use for light soiling. Colored items are recommended to be washed separately from white ones. Strictly follow the washing temperature instructions indicated on clothing labels. For best results, sort laundry by fabric types that require the same washing cycle. Before use, test colorfastness on inconspicuous areas of the item. When hand washing, laundry should be soaked after the powder has completely dissolved |