Характеристики Пристрій зарядний мережевий 20W №DC06T Vdenmenv 1шт.
| Назва (рос.) | Устройство зарядное сетевое 20W №DC06T Vdenmenv 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Пристрій зарядний мережевий 20W №DC06T Vdenmenv 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Устройство зарядное сет 20W Vdenmenv 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Пристрій зарядний мереж 20W Vdenmenv 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Устройство зарядное Vdenmenv №DC06T сетевое 20W 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пристрій зарядний Vdenmenv №DC06T мережевий 20W 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Charging device Vdenmenv №DC06T network 20W 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 9869201277045 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 17.4 |
| Глибина, см | 3.2 |
| Ширина, см | 8.2 |
| Вага брутто, кг | 0.078 |
| 9869207472833 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 13.0 |
| Глибина, см | 28.1 |
| Ширина, см | 19.9 |
| Вага брутто, кг | 0.866 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.086 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Кількість слотів | 1 |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |