Характеристики Корм сухий для дорослих собак великих порід Chicken&Potatoes Profine м/у 15кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-12-27 |
|---|
| Назва (укр.) | Корм сухий для дорослих собак великих порід Chicken&Potatoes Profine м/у 15кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм д/соб Chicken&Potatoes Profine 15кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Profine Chicken&Potatoes для дорослих собак великих порід 15кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК |
| 8595602517459 | |
|---|---|
| Висота, см | 67.4 |
| Глибина, см | 12.6 |
| Ширина, см | 36.2 |
| Вага брутто, кг | 15.228 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
|---|---|
| ТЕТРІС |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Смак | КУРКА-КАРТОПЛЯ |
|---|---|
| Вид продукції | СУХИЙ КОРМ |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вік споживача, ДОРОСЛИЙ | ТАК |