Характеристики Корм сухий для дорослих собак Salmon&Potato Adult Profine м/у 3кг.
| Актуальність даних 365 | 2022-11-30 |
|---|
| Назва (укр.) | Корм сухий для дорослих собак Salmon&Potato Adult Profine м/у 3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий д/соб Salmon&Pot Profine 3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Profine Adult Salmon&Potato для дорослих собак 3 кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8595602517589 | |
|---|---|
| Висота, см | 38.4 |
| Глибина, см | 10.4 |
| Ширина, см | 24.7 |
| Вага брутто, кг | 3.142 |
| 3000000012789 | Коробка (4 шт) |
| Висота, см | 32.2 |
| Глибина, см | 39.4 |
| Ширина, см | 31 |
| Вага брутто, кг | 13.010 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.33 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ТЕТРІС |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Вид продукції | СУХИЙ КОРМ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Вік споживача, ДОРОСЛИЙ | ТАК |