Характеристики Штопор 16см №776179 Дзвін Eat&Drink 1шт.
| Назва (рос.) | Штопор 16см №776179 Колокол Eat&Drink 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Штопор 16см №776179 Дзвін Eat&Drink 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Штопор 16см №776179 Колок Eat&Drink 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Штопор 16см №776179 Дзвін Eat&Drink 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Штопор Eat&Drink Колокол №776179 16см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Штопор Eat&Drink Дзвін №776179 16см 1шт |
| 250010989868 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 18 |
| Глибина, см | 4.4 |
| Ширина, см | 7.5 |
| Вага брутто, кг | 0.088 |
| 250010990864 (приватний штрихкод) | Спайка (6 шт) |
| Висота, см | 8.4 |
| Глибина, см | 22.2 |
| Ширина, см | 19.1 |
| Вага брутто, кг | 0.54 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 250010991861 (приватний штрихкод) | Коробка (144 шт) |
| Висота, см | 28.2 |
| Глибина, см | 49 |
| Ширина, см | 32.8 |
| Вага брутто, кг | 13.040 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.08 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.012 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Вид продукції | ШТОПОР |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, цинковий сплав | ТАК |
| пластмаса | ТАК |
| ПДВ, % | 20 |
|---|
| Склад (рос.) | Цинковый сплав, пластмассы |
|---|---|
| Склад (укр.) | Цинковий сплав, пластмаси |
| Склад (англ.) | Zinc alloy, plastics |