Характеристики Ніж кухонний 12см №776318 Eat&Drink 1шт.
| Назва (рос.) | Нож кухонный 12см №776318 Eat&Drink 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Ніж кухонний 12см №776318 Eat&Drink 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Нож кухонный 12см №776318 Eat&Drink 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Ніж кухонний 12см №776318 Eat&Drink 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Нож Eat&Drink №776318 12см кухонный 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Ніж Eat&Drink №776318 12см кухонний 1шт |
| Немає ящика | ТАК |
|---|
| 250010993254 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 30 |
| Глибина, см | 2.2 |
| Ширина, см | 6.0 |
| Вага брутто, кг | 0.048 |
| 250010994251 (приватний штрихкод) | Спайка (6 шт) |
| Висота, см | 5.1 |
| Глибина, см | 32.0 |
| Ширина, см | 8.5 |
| Вага брутто, кг | 0.294 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 10250010994258 (приватний штрихкод) | Спайка (12 шт) |
| Висота, см | 8.6 |
| Глибина, см | 28.8 |
| Ширина, см | 12.2 |
| Вага брутто, кг | 0.630 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 250010995258 (приватний штрихкод) | Коробка (360 шт) |
| Висота, см | 30.2 |
| Глибина, см | 39.0 |
| Ширина, см | 32.8 |
| Вага брутто, кг | 18.238 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.598 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.006 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Вид продукції | НІЖ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, пластмаса | ТАК |
| нержавіюча сталь | ТАК |
| ПДВ, % | 20 |
|---|