Характеристики Рис довгозернистий шліфований Басматі Novus в/г м/у 1кг.
| Назва (укр.) | Рис довгозернистий шліфований Басматі Novus в/г м/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рис довгозернист шліф Басматі Novus 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Рис Novus Басматі довгозернистий шліфований вищий гатунок 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Rice Novus Basmati long-grain polished premium grade 1kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820191593176 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.1 |
| Глибина, см | 6.2 |
| Ширина, см | 11.0 |
| Вага брутто, кг | 1.002 |
| 14820191593173 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 9.4 |
| Глибина, см | 64.8 |
| Ширина, см | 37.4 |
| Вага брутто, кг | 20.112 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
|---|
| Жири, г/100г | 0.2 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 7.1 |
| Вуглеводи, г/100г | 71.2 |
| з яких цукри, г/100г | 0.6 |
| Калорійність, кДж/100г | 1339 |
| ккал/100г | 315 |
| Сіль, г/100г | 0.003 |
| Насичені жири, г/100г | 0.04 |
| Метод обробки | ШЛІФОВАНИЙ |
|---|---|
| Містить глютен | МОЖЕ МІСТИТИ СЛІДИ |
| Органічний продукт | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | ТАК |
| Вид продукції | РИС |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Сорт | БАСМАТІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | БІЛИЙ |